Номер в готелі Покої Султана - гідне проведення часу в готелі за приємними цінами

Номер у готелі "Будинок Роксолани"

Покращений стандартний номер № 3 "Покої Султана"

"Слухайте! Слухайте! Зараз Ви будете споглядати Владику Всесвіту, султана..."

Виходив султан на балкон перед людьми своїми і починав свою промову виголошувати. І люди, що своїм гомоном славили і прославляли султана, негайно ж змовкали - бо сам султан до них звертався...

Справи давно минулих днів, перекази старовини глибокої. Але що відчував султан, коли сходив на цей балкон і бачив обличчя - тисячі і десятки тисяч обличч - тих, хто його боготворив? Складно описати. Точніше - складно уявити, бо не кожному дано таке пережити і відчути.

Цей номер у готелі названий "Покої султана" не від того, що оформлення його наче палат великих правителів Османської імперії. Його кольори і тони настільки приємні, стримані, ніжні і прекрасні, що в них, швидше, відчуваєш себе як вдома, ніж в музейних апартаментах палаців багатовікової давності. Інтер'єр цього номера готелю, скоріше, розтошовує до мирних переговорів, приємним бесід, спокійних вечорів та безтурботному сну, ніж до постійної тривоги та загрози у істинних султанових опочевалень.

І все ж, назва "Покої султана" дана не марно. Цей номер готелю Вам дозволить, нехай частково, нехай в сучасних фарбах, але випробувати ті почуття, що відчували Владики, стоячи на балконі. Адже в цьому номері є свій власний, величезний і з розкішним видом балкон. Він захищений могутніми вербами, що закривають Вас від сторонніх очей і залишають для огляду лише такий же могутній Дніпро. Або нічні безкрайні простори неба і зоряної нескінченності... До речі, кажуть на природі зірки світять яскравіше... Чудовий вид для чудових Вас!

А якщо отримані емоції будуть противитися Вашому сну - душ з гідромасажем все виправить. Він розслабить, розморить, заспокоїть, налаштує на довгий і прекрасний сон, якого султани не отримували ніколи. А Ви це можете собі дозволити. Адже Ви цього варті!

Номер оснащений всіма необхідними комплектуючими, що створюють комфортні умови для Вашого відпочинку, а саме:

  • 2-х спальне ліжко
  • телефон
  • телевізор
  • кондиціонер
  • холодильник - міні-бар
  • необхідна міні - парфумерія
  • душовий бокс з гідромасажем


Вартість проживання:

1100 грн./1 особа

1550 грн./2 особи

400 грн./додаткове місце
Номер у готелі Номер у готелі Київ Номер у готелі на Дніпрі Номер у готелі Ки1в Номер у готелі на Дніпр1


Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан