Готелі 4 зірки,Київ,Готель Долина Нілу

Готель «Козацькі покої»

Стандартний номер № 5: «Долина Нілу»

Африка... Пустеля... Пісок скрізь і всюди... Нестерпна температура... І саме в такому місці судилося з'явитися на світ величезному, розкішному і найпрекраснішому оазису на планеті – Долині Нілу.

Цей номер не даремно отримав таку назву. Як річка дає життя пустелі, дає процвітання оазису, так і він дозволяє тим, хто шукає й блукає знайти свій притулок. Нехай тимчасовий, але такий прекрасний і такий затишний. Ніл є кордоном держав, об'єктом паломництва єгиптян, джерелом їх життя. Він утворюється злиттям трьох річок: блакитного і білого Нілів та Атбари ...

Цей номер дарує можливість відчути неймовірні умови люксового комфорту за помірними цінами. Він увібрав у себе три основні якості хорошого готельного номера: розкіш, комфорт і, звичайно ж, затишок.

Як Білий Ніл, який зробив річку такою величезною і протяжною, починаючись біля високогірного озера Вікторія, готель своїм комфортом змусить Вас захотіти розтягнути задоволення від перебування тут максимально надовго.

Як Блакитний Ніл, що надає річці основний потік води протягом усього року, цей номер своїм затишком змусить Вас відчути всі його переваги, ніби дякуючи за Ваш вибір, і в черговий раз шепочуши: "я знаю, що ми знову побачимось..."- адже наші постійні гості, як правило, зупиняються у своїх улюблених номерах... Хто знає, може Вашим улюбленцем стане саме "Долина Нілу"...

Як Атбара, про яку мало хто взагалі чув, має своєю принадністю сезонне переповнення, так наш готель прекрасний у кожному сезоні: навесні цвітіння і пробудження природи змусять Вас забутися, влітку сади вишневі заманюють, восени – хто зможе відвести очі від розкоші жовтіючого лісу, а взимку – купання в Дніпрі і лазня, топлена з тріском і теплом.

Як кожен розлив Нілу залишав єгиптянам родючий мул на березі, так і готель створить для кожного з Вас родючий грунт для прийняття вірних і зважених рішень. Відпочити, розслабитися, позбутися надокучливих думок,попаритися, виспатися, добре поїсти і знову за роботу, але вже в зовсім іншому, чудовому, настрої!

Готель забезпечив "Долину Нілу" всім тим, що дозволить Вам відчути частку турботи і тепла, щоб Ви почували себе як вдома:

  • телефон;
  • телевізор;
  • холодильник – міні-бар;
  • кондиціонер;
  • необхідна міні-парфумерія;
  • безкоштовний Wi-Fi Інтернет.

Вартість проживання:

700 грн./1 особа

1050 грн./2 особи

400 грн./3 особи

Прибирання в приміщеннях проводиться по технології фірми "KIRBY".

Готелі 4 зірки,Київ,Готель Долина Нілу Готелі 4 зірки,Київ,Готель Долина Нілу Готелі 4 зірки,Київ,Готель Долина Нілу

Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан