Номер в готелі Сади Семіраміди Київ казковий комфорт за реальними цінами

Номера готелю "Будинок Роксолани"

Покращений стандартний номер № 2 "Сад Семираміди"

3D тур по кімнаті !!!


Цей номер в готелі не даремно названий «Сади Семіраміди» - адже Сади не тільки одне з чудес світу. Це ще і зразок справжніх людських почуттів і якостей. Чому?

Наберіться терпіння і все дізнаєтеся.

Жаркий Вавилон, де цілий рік Сонце обпікає голови городян, не щадив нікого і нічого - місто було побудоване на пісках Межиріччя, було майже без рослинності та дерев. Прекрасна цариця Амітіс - дружина царя Вавилонії - не могла змиритися з тим, що вона повинна жити серед пісків. Адже все її дитинство та юність пройшла в гірській і повної лісів Мідії. І усвідомив люблячий чоловік, що тужить улюблена за природою прекрасною. І віддав наказ про будівництво величезних і розкішних садів, рівним яким не створено й досі.

Жаркий Київ в літні дні також не дуже привітний для городян і гостей Столиці. Сонце гріє асфальт, дахи домівок, автомобілі - картина не така далека від пісків, як здається на перший погляд.

Але не потрібно будувати сади - потрібно просто до них приїхати! У прекрасному місці Києва є зелений оазис, який з радістю прийме всіх бажаючих. Парк Дружби Народів.

Саме в парку розташувався цілий готельний комплекс, рівного якому важко знайти. Судіть самі: ресторан, готель, сауна, лазня, яхт-клуб з власним причалом на Дніпрі, розкішна і оформлена в яскравому українському стилі територія - це ж дійсно оазис.

А сам номер готелю? Приємні, розслаблюючі відтінки інтер'єру, які тільки своїм виглядом налаштовують Вас на комфорт і задоволення... Величезне двоспальне ліжко з такими приємними на дотик, трохи холодящими простирадлами й подушками... І балкон! Тільки Ваш і тільки для Вас. Великий, акуратний і з таким захоплюючим пейзажем - він чекає на Вас. Номер готелю «Сади Семіраміди» вже приготований для Вас!

Номер оснащений всіма необхідними комплектуючими, що створюють комфортні умови для вашого відпочинку, а саме:

 • 2-х спальне ліжко
 • телефон
 • телевізор
 • кондиціонер
 • холодильник - міні-бар
 • необхідна міні-парфумерія
 • душовий бок

 • Вартість проживання:

  1100 грн./1 особа

  1550 грн./2 особи

  400 грн./додаткове місце
  Номер у готелі Червона Калина Номер у готелі Київ Номер у готелі на березі Дніпра Номер В готелі Номер В готелі


Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан