Номер у готелі Панський маєток, Блакитна Лагуна Дніпра, Київ - казкове місце

Котедж «Панський маєток»

Люкс однокімнатний № 3 "Блакитна лагуна"

3D тур по кімнаті !!!

Номер у готелі "Блакитна лагуна" - поєднання ідей, які важко уявити разом.

Чим так прославлена Блакитна лагуна?

По-перше, це твір Генрі Де Вер Стакпула, який свого часу спричинив гомону більше, ніж який би то не був твір того часу (1908 рік). Автор торкнувся теми і сюжету, які через багато років стануть типовими, але в той час - це було помітно й сміливо.

По-друге, "Блакитна лагуна" - це казкове місце на заході Ісландії, де з-під землі цілорічно і невпинно б'є тепла мінералізована вода. Величезна ванна під чистим небом для сотень і тисяч людей, яка взимку вкрита легкою паровою шапочкою - неймовірна насолода. Взимку і влітку, вдень і вночі вона з радістю прийме кожного охочого, кожного зігріє, кожному допоможе - вода в цій ванні надзвичайно корисна.

А по-третє - це прекрасний турецький заповідник, який однією своєю назвою може багато чого розповісти про свої принади.

А тепер, уявіть собі номер у готелі, в якому Вам буде так само приємно, затишно, казково красиво і добре, як у заповіднику або термальному джерелі. І так само незвично і помітно все для Ваших очей, як у романі Генрі Де Вер Стакпула багато-багато років тому. Важко уявити таке?

Тоді Вам вистачить лише приїхати в готель Червона Калина і оселитися в номері "Блакитна лагуна". Незвичні для більшості готелів, але такі приємні для Ваших очей відтінки блакитного зроблять свою справу - Вам в номері буде дуже комфортно і затишно. Помітні, яскраві та насичені червоні тони у вбиральні не дозволять Вам забутися - вони постійно будуть нагадувати Вам про те, що ви перебуваєте, напевно, в самому неординарному номері готелю - номері "Блакитна лагуна".

Але якщо Вам захочеться хоч трішки наблизитися до подій роману, ласкаво просимо на балкон з шикарним краєвидом на оболонські Липки, могутній Дніпро і прекрасний вишневий сад - все це лише поліпшить і без того прекрасний настрій, додавши романтики в Ваше життя. Не сумнівайтеся - це Вам сподобається.

Номер оснащений всіма необхідними комплектуючими, що створять комфортні умови для Вашого відпочинку, а саме:

 • 2-х спальне ліжко
 • телефон
 • телевізор,
 • холодильник - міні - бар,
 • кондиціонер
 • ванна кімната з душом
 • фен
 • необхідна міні-парфумерія

 • Вартість проживання:

  900 грн./1 особа

  1300 грн./2 особи

  400 грн./3 особи

  Прибирання в приміщеннях "Панського маєтку" проводиться по технології фірми "KIRBY".

  Номер у готелі Номер у готелі Київ Номер у готелі на Дніпрі Номер у готелі Київ Блакитна лагуна Номер у готелі Київ Червона Калина


Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан