Готелі Києва Ренесанс-готель

Готель «Козацькі покої»

Люкс 2-кімнатний №4: «Ренесанс»

3D тур по спальні !!!

3D тур по кімнаті !!!

«Ренесанс». Номер не даремно був названий саме так – «Ренесанс»... Його домашня атмосфера, кімнати оформлені в теплих пісочних тонах, класика інтер'єру й вишуканість смаку, гармонія кольору і стилю... Все так ніжно, все так ласкаво і без жодної зайвої деталі... Все так, як і повинно бути в стилі Ренесанс!

Класично-англійський інтер'єр спонукає до думки, що цей готель Ви відвідуєте не просто як гість, а як бажаний добрий товариш, для якого господар приберіг лише найкраще.

Класика, яку втілює цей номер, дарує відчуття спокою і врівноваженості. Справжня насолода для тих, хто бажає відпочити від шуму, метушні та буденності і на деякий час зануритися у світ гармонії. Чи буде це гармонія з усім світом, чи для початку, з самим собою. Гармонія - вона завжди прекрасна!

Щоб ще більше розслабитися та сповна насолодитися радістю життя, прийміть теплу ванну. Вона так швидко змусить Вас забути про всі непотрібні речі, а потім – міцно-міцно заснути. Додаткова шумоізоляція не дозволить нікому Вас потривожити! Виспавшись і набравшись сил, Ви будете готові до всього, що день прийдешній Вам принесе!

Піклуючись про Ваш комфорт, ми оснастили готель, кожен його номер, всім необхідним для Вашого відпочинку. До Ваших послуг:

  • телефон;
  • безкоштовний Wi-Fi Інтернет;
  • телевізор;
  • холодильник – міні-бар;
  • кондиціонер;
  • сейф;
  • фен;
  • необхідна міні-парфумерія;
  • халати і тапочки на 2 осіб.

І, звичайно ж, сніданок! Піклуючись про комфорт Вашого перебування у нашому комплексі, ми продумали меню Вашого сніданку заздалегідь. Він чекатиме Вас з 8-00 до 9-30 години ранку у ресторані «Червона калина».

Вартість проживання:

1700 грн./1 особа

1700 грн./2 особи

2200 грн./3 особи

2700 грн./4 особи

Прибирання в приміщеннях проводиться по технології фірми "KIRBY".

Готелі Києва Ренесанс-готель Готель,Ресторан,готель-ресторан,люкс,кімната Готелі Києва Ренесанс-готель Готель,Ресторан,готель-ресторан,люкс,кімната

Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан