Номер в готелі - Класика - 4 * - Готель Червона Калина

Номер уготелі «Козацькі покої»

Стандартний номер № 7: «Класика»

3D тур по номеру !!!

Значення слова «класика» з плином часу змінювалося і переходило з однієї категорії понять до іншої. Давайте конкретніше.

Почувши слово «класика», Ви найімовірніше уявите симфонічний оркестр, приємну мелодію Баха або Вівальді, а може елегантний діловий костюм. У будь-якому випадку, напрямок Вашої думки вірний - це всекласика.

Але, чи знаєте Ви про те, що в давнину слово «класика» (лат.classicus) було правовим терміном, який мав на увазі громадянина, що перебуває у певному майновому класі. Минуло небагато років і значення слова переграли мудреці давнини: тепер слово вказувало не тільки на майновий клас, але також означало "першокласний", "зразковий".

Саме таке розуміння значення цього слова сховалося десь глибоко в нашій свідомості. Складно сказати, що саме ми відчуваємо, коли чуємо класичну музику чи бачимо класичний костюм, але ми відразу розуміємо - це класика жанру, класика стилю, класика смаку... Вона ніколи не зникне, ніколи не переродиться, ніколи не переведеться... Це класика...

Номер «Класика» - так само пізнаваний, також інтуїтивно зрозумілий і чимось приємний кожному нашому гостю, так само прекрасний, так само першокласний і такий же зразковий, як і все класичне.

Частково сувора і настільки ж приємна атмосфера, домашній затишок та офісна досконалість, небувалий комфорт... Все це зібрано докупидля того, щоб задовольнити смаки та побажання кожного нашого гостя, зігріти його теплом привітного прийому та дружелюбністю атмосфери.

Немає жодної людини, не люблячої класику... Немає нікого, хто б не вразився номером з ім'ям «Класика»...

Бо класика досконала та зразкова!

Торкаючись до цієї досконалості, Ви також розпоряджаєтеся телефоном, телевізором, холодильником, міні-баром, кондиціонером, Інтернетом Wi-Fi і всією необхідною міні-парфумерією.

Вартість проживання:

700 грн./1 особа

1050 грн./2 особи

400 грн./3 особи

Прибирання в приміщеннях проводиться по технології фірми "KIRBY".

Номер у готолі Номер у готолі Червона Калина Номер у готолі 4* готельний комплекс Червона Калина

Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан