Номер в готелі Ретро Київ готельний комплекс Червона Калина

Номер у готелі «Козацькі покої»

Стандартний номер №8: «Ретро»

Вираз «ретро знову входить у моду» можна було почути не лише 20 років тому, а й у наші дні. Що ж ховається під терміном «ретро» і чому воно знову й знову повертається в наші будинки?

Ретро музика, ретро фільми, ретро фотографії, ретро автомобілі, ретро меблі, ретро стиль, ретро інтер’єр. Все це оточує нас, але мало хто задається питанням, що ж таке «ретро»? Як розтлумачити це поняття?

Ретро – це особлива культура, повернення до забутого минулого, до початку ХХ століття. Старі речі в «ретро» стилі рідко зустрічаються в наш час, тому мають велику цінність для ретроманів.

Інтер’єр в ретро стилі століттями не виходить з моди. Він може поєднувати речі різних епох, важливо, щоб тут відчувалася ця чарівна атмосфера минулого.

Різноманітність ретро стилю безмежна.

Колірна гамма не повинна бути яскравою. Використання приглушених, неяскравих тонів, таких як відтінки зелено-болотного, сірого, блакитного, гарбузового, бежевого вносять в інтер'єр відчуття старовини. Для стилю ретро важлива увага до кожної деталі, тут не буває дрібниць. Наприклад, вітається розпис стін квітковими, авангардними зображеннями.

Номер у готелі «Червона Калина» з назвою «Ретро» наповнений усім тим, що змушує теплі спогади прослизнути по Вашій свідомості. Він прекрасний своєю неповторністю, своїм багатством і своєю стриманістю. Він манить своєю прохолодою і гріє своїми теплими тонами. Він унікальний.

Телефон, телевізор, холодильник, кондиціонер, Інтернет Wi-Fi ... – це все є, але цим не хочеться користуватися. Хочеться просто відпочивати, розслаблятися, а решту – залишимо на потім.

Але це вже буде інша історія та інші часи. А поки – приємного відпочинку у готельному номері «Ретро».

Вартість проживання:

700 грн./1 особа

1050 грн./2 особи

400 грн./3 особи

Прибирання в приміщеннях проводиться по технології фірми "KIRBY".

Номер у готелі Ретро Номер в готелі Червона Калина Ретро Номер в готелі Ретро

Готель Козацькі покої (double bed)

Плавучий котедж «Козацька чайка»

Сімейний котедж -
«Батьківська хата»
(double bed, twin bed)

Котедж
«Будинок Мисливця»
(double bed)

Котедж
«Панський маєток»
(double bed)

Котедж
«Будинок Роксолани»
(double bed)

Котедж -
«Скарбничка мудрості»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронювати готель-ресторан