Вечори «Української пісні» в ресторанно-готельному комплексі «Червона калина»!

Щонеділі з 16:00 до 21:00, ми запрошуємо всих бажаючих, всих шанувальників української пісні у вишуканий український ресторан на вечір Української пісні! Вас радо зустріне персонал ресторанно-готельного комплексу «Червона Калина» та заслужені артисти України.

Щонеділі у Вас буде нагода відпочити в затишних альтанках на природі, помилуватись тихим, могутнім, сивим Дніпром, насолодитись співом українських солов’їв - Тетяни Халаш - сопрано, Антоніни Бригинець -альт, Мар’яни Грабовської - скрипка, Андрій Халаш – баян та скоштувати запашних шашликів з вогню. А також гості вечорниць будуть мати змогу похизуватись своїми вишиванками…

Українські пісні – це душа українського народу, пісня яка збереглася у народній пам’яті, або передаються з вуст в вуста. Сама по собі українська мова дуже гармонійна, душевна та милозвучна, а у піснях Ви відчуєте усю її красу.

Найяскравіше життя українського народу представлене в піснях. Не дивлячись на те, що український народ протягом століть жив у неволі, про те зберіг свою мову, свої звичаї. І в цьому допомогла йому пісня, допомогла і допомагає…

У музичному відношенні українська пісня надзвичайно мелодійна. Це світ оригінальної і мальовничої музики. Важко відповісти на запитання, що більше привертає увагу – мелодія чи поетика українських пісень. Неповторність виявляється і в музиці, і в слові, все разом створює особливий, оригінальний стиль. П. Чайковський із цього приводу писав: "Є щасливо обдаровані натури… і щасливо обдаровані народи. Я бачив такий народ, народ - музикант, - це українці".

У пісні музика поєднується зі словом. Поетичне слово діє на свідомість людини, викликає в неї думки, уявлення. Музика впливає на почуття, створюючи відповідний настрій. Якщо мелодія і слово об’єднуються в пісні, вони охоплюють всю людину, її розумову й емоційну сферу діяльності. Особливо великий вплив на духовність особистості мала народна пісня. Вона супроводжувала людину від народження й до кінця життя. Народна пісня зв’язує нас із минулими поколіннями, які колись закликали весну, жали жито, щедрували, чумакували, йшли на бій за рідний край, плакали й жартували; у ній відбиті всі вияви існування української нації: релігійні вірування та звичаї, погляди на мораль, ставлення до природи, прагнення до волі. Це ми, Українці!

То ж ми ласкаво просимо всіх бажаючих об’єднатися та відродити українські традиції разом з нами та разом з піснею на «Червоній Калині»!

Ласкаво просимо!

Довідки за тел.: 465-55-85

  

Запрошуємо до клубу спортивного
бального танцю BIG-danceСлідкуйте за нашими новинами!

Новини

Червона Калина - розкіш заміського відпочинку у серці столиці

Міжнародна Bиставка IBYS-2018

Маяк - з висоти ПТАШКИ

Повний комплекс послуг по організації бізнес-заходів

Новинка сезону: плавучий котедж «Козацька чайка»

Завітайте до альтанки «Козацька Рада»!

Новинка сезону 2018

Хамам – ритуал очищення душі та тіла

Запрошуємо на пляж!

Наші партнери

Готель пропонує

До Ваших послуг котедж «Скарбничка мудрості».

Завітайте до готелю «Панський маєток» та «Будинок Роксолани»!

На Вас чекають «Будинок Мисливця» та «Батьківська хата».

Весілля в українському стилі

Оздоровчий комплекс «Червона Калина»

Видатні події


Як українці святкували Водохреще

Заходи

Готель-ресторан проводить свято для дітей

Найкраще весілля – це весілля в ресторані «Червона калина»

Відпочинок на природі у травневі свята

День Києва

Ресторан відсвяткував свій День народження

День Івана Купала

День Незалежності України

День Пива та День Вареника

День Українського Козацтва (Покрова) 14 жовтня 2011р.

Бізнес-ланч під час посту