Вечори «Української пісні» в ресторанно-готельному комплексі «Червона калина»!

Щонеділі з 16:00 до 21:00, ми запрошуємо всих бажаючих, всих шанувальників української пісні у вишуканий український ресторан на вечір Української пісні! Вас радо зустріне персонал ресторанно-готельного комплексу «Червона Калина» та заслужені артисти України.

Щонеділі у Вас буде нагода відпочити в затишних альтанках на природі, помилуватись тихим, могутнім, сивим Дніпром, насолодитись співом українських солов’їв - Тетяни Халаш - сопрано, Антоніни Бригинець -альт, Мар’яни Грабовської - скрипка, Андрій Халаш – баян та скоштувати запашних шашликів з вогню. А також гості вечорниць будуть мати змогу похизуватись своїми вишиванками…

Українські пісні – це душа українського народу, пісня яка збереглася у народній пам’яті, або передаються з вуст в вуста. Сама по собі українська мова дуже гармонійна, душевна та милозвучна, а у піснях Ви відчуєте усю її красу.

Найяскравіше життя українського народу представлене в піснях. Не дивлячись на те, що український народ протягом століть жив у неволі, про те зберіг свою мову, свої звичаї. І в цьому допомогла йому пісня, допомогла і допомагає…

У музичному відношенні українська пісня надзвичайно мелодійна. Це світ оригінальної і мальовничої музики. Важко відповісти на запитання, що більше привертає увагу – мелодія чи поетика українських пісень. Неповторність виявляється і в музиці, і в слові, все разом створює особливий, оригінальний стиль. П. Чайковський із цього приводу писав: "Є щасливо обдаровані натури… і щасливо обдаровані народи. Я бачив такий народ, народ - музикант, - це українці".

У пісні музика поєднується зі словом. Поетичне слово діє на свідомість людини, викликає в неї думки, уявлення. Музика впливає на почуття, створюючи відповідний настрій. Якщо мелодія і слово об’єднуються в пісні, вони охоплюють всю людину, її розумову й емоційну сферу діяльності. Особливо великий вплив на духовність особистості мала народна пісня. Вона супроводжувала людину від народження й до кінця життя. Народна пісня зв’язує нас із минулими поколіннями, які колись закликали весну, жали жито, щедрували, чумакували, йшли на бій за рідний край, плакали й жартували; у ній відбиті всі вияви існування української нації: релігійні вірування та звичаї, погляди на мораль, ставлення до природи, прагнення до волі. Це ми, Українці!

То ж ми ласкаво просимо всіх бажаючих об’єднатися та відродити українські традиції разом з нами та разом з піснею на «Червоній Калині»!

Ласкаво просимо!

Довідки за тел.: 465-55-85

  

Запрошуємо до клубу спортивного
бального танцю BIG-danceСлідкуйте за нашими новинами!

Новини

Міжнародний жіночий день

День Закоханих

Міжнародна виставка IBYS-2019

Свято ВОДОХРЕЩА

Зустріч Нового року у комплексі «Червона Калина»

Червона Калина - розкіш заміського відпочинку у серці столиці

Маяк - з висоти ПТАШКИ

Новинка сезону: плавучий котедж «Козацька чайка»

Повний комплекс послуг по організації бізнес-заходів

Завітайте до альтанки «Козацька Рада»!

Запрошуємо на пляж!

Новинка сезону 2018

Хамам – ритуал очищення душі та тіла

Міжнародна Bиставка IBYS-2018

Наші партнери

Готель пропонує

До Ваших послуг котедж «Скарбничка мудрості».

Завітайте до готелю «Панський маєток» та «Будинок Роксолани»!

На Вас чекають «Будинок Мисливця» та «Батьківська хата».

Весілля в українському стилі

Оздоровчий комплекс «Червона Калина»

Видатні події


Як українці святкували Водохреще

Заходи

7 липня у Києві відбулась танцювальна подія на березі Дніпра

Готель-ресторан проводить свято для дітей

Найкраще весілля – це весілля в ресторані «Червона калина»

Відпочинок на природі у травневі свята

День Києва

Ресторан відсвяткував свій День народження

День Івана Купала

День Незалежності України

День Пива та День Вареника

День Українського Козацтва (Покрова) 14 жовтня 2011р.

Бізнес-ланч під час посту