VI Міжнародна демо-виставка катерів та яхт «IBYS» в яхт-клубі «Червона Калина»

26-28 травня 2011 року на території яхт-клубу «Червона Калина» вперше в Україні було проведено унікальний захід – Міжнародна демо-виставка катерів та яхт «IBYS». Виставка була організована яхт-клубом «Червона Калина» та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». В цю непересічну подію, яке стало справжнім подарунком для шанувальників яхт, взяли участь близько 40 компаній з України, Росії і Франції. Захід було настільки успішним, що стало обов"язковою подією в сфері водної техніки і на наступні роки. У 2014 і 2015 роках виставки успішно пройшли в четвертий і п"ятий раз»

Мета проведення виставки «IBYS» – створити інтерактивну, ефективну, інноваційну виставкову майданчик, яка дозволить об"єднати лідерів ринку водного транспорту, представити останні світові новинки і технології яхтової індустрії, сприяти популяризації та залучення до активного відпочинку на воді все більш широких верств населення України.

Виставка «IBYS» проходить у двох форматах: статичному, який передбачає експонування на березі, на території яхт-клубу «Червона Калина», і динамічному – на акваторії з демонстрацією водної техніки

Постійні учасники виставки «IBYS» – провідні національні виробники та постачальники іноземної водної техніки, яхт-клуби, профільні асоціації, ЗМІ та інші.

Виставка катерів та яхт «IBYS» завжди підтримується не лише відомими комерційними СП у формі ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес-Бенц», ТОВ «Автосоюз» (офіційний дилер Volkswagen), ПАТ «Оболонь», журнал «Фарватер» та багато ін.), а й державними структурами, зокрема Міністерством інфраструктури України, Державною інспекцією України з безпеки на морському та річковому транспорті.

Аналізуючи різні статистичні дані, видно, що з кожним роком виставка набирає все більшої популярності як серед учасників, так і відвідувачів, при цьому розширюється географія експонентів. Найбільш вдалою виявилася виставка 2013 року. Показники 2014 року дещо нижче, і коментувати причини, чому так сталося, буде зайвим. Ми вважаємо досягненням те, що виставка у цей складний для країни час все ж відбулася, нехай навіть показники трохи нижчі, порівняно з торішніми. Зокрема, кількість учасників зменшилася на 20% порівняно з 2013 роком. У виставці 2015 взяли участь понад 40 провідних компаній. Була представлена продукція як зарубіжних так і вітчизняних виробників. В цілому ж можна з упевненістю заявляти про успіх виставкового проекту «IBYS» і його значення для розвитку водно-моторного транспорту на території Києва і всієї України.

Ми плануємо проведення наступної виставки катерів і яхт «IBYS» навесні 26-28 травня 2016 року і вже приймаємо попередні заявки на участь. У разі Вашої зацікавленості, просимо зв"язуватися з нами. З радістю також приймемо Ваші зауваження та пропозиції, в тому числі і за термінами проведення, для удосконалення виставки катерів і яхт «IBYS»

З радістю приймемо Ваші зауваження та пропозиції щодо вдосконалення виставки катерів і яхт «IBYS».

З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю

Правління Яхт-клубу «Червона Калина»

«Фоторепортаж 6 міжнародної демо-виставки катерів та яхт IBYS»


Запрошуємо до клубу спортивного
бального танцю BIG-danceСлідкуйте за нашими новинами!

Новини

Червона Калина - розкіш заміського відпочинку у серці столиці

Міжнародна Bиставка IBYS-2018

Маяк - з висоти ПТАШКИ

Повний комплекс послуг по організації бізнес-заходів

Новинка сезону: плавучий котедж «Козацька чайка»

Завітайте до альтанки «Козацька Рада»!

Новинка сезону 2018

Хамам – ритуал очищення душі та тіла

Запрошуємо на пляж!

Наші партнери

Готель пропонує

До Ваших послуг котедж «Скарбничка мудрості».

Завітайте до готелю «Панський маєток» та «Будинок Роксолани»!

На Вас чекають «Будинок Мисливця» та «Батьківська хата».

Весілля в українському стилі

Оздоровчий комплекс «Червона Калина»

Видатні події


Як українці святкували Водохреще

Заходи

Готель-ресторан проводить свято для дітей

Найкраще весілля – це весілля в ресторані «Червона калина»

Відпочинок на природі у травневі свята

День Києва

Ресторан відсвяткував свій День народження

День Івана Купала

День Незалежності України

День Пива та День Вареника

День Українського Козацтва (Покрова) 14 жовтня 2011р.

Бізнес-ланч під час посту