VI Міжнародна демо-виставка катерів та яхт «IBYS» в яхт-клубі «Червона Калина»

26-28 травня 2011 року на території яхт-клубу «Червона Калина» вперше в Україні було проведено унікальний захід – Міжнародна демо-виставка катерів та яхт «IBYS». Виставка була організована яхт-клубом «Червона Калина» та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». В цю непересічну подію, яке стало справжнім подарунком для шанувальників яхт, взяли участь близько 40 компаній з України, Росії і Франції. Захід було настільки успішним, що стало обов"язковою подією в сфері водної техніки і на наступні роки. У 2014 і 2015 роках виставки успішно пройшли в четвертий і п"ятий раз»

Мета проведення виставки «IBYS» – створити інтерактивну, ефективну, інноваційну виставкову майданчик, яка дозволить об"єднати лідерів ринку водного транспорту, представити останні світові новинки і технології яхтової індустрії, сприяти популяризації та залучення до активного відпочинку на воді все більш широких верств населення України.

Виставка «IBYS» проходить у двох форматах: статичному, який передбачає експонування на березі, на території яхт-клубу «Червона Калина», і динамічному – на акваторії з демонстрацією водної техніки

Постійні учасники виставки «IBYS» – провідні національні виробники та постачальники іноземної водної техніки, яхт-клуби, профільні асоціації, ЗМІ та інші.

Виставка катерів та яхт «IBYS» завжди підтримується не лише відомими комерційними СП у формі ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес-Бенц», ТОВ «Автосоюз» (офіційний дилер Volkswagen), ПАТ «Оболонь», журнал «Фарватер» та багато ін.), а й державними структурами, зокрема Міністерством інфраструктури України, Державною інспекцією України з безпеки на морському та річковому транспорті.

Аналізуючи різні статистичні дані, видно, що з кожним роком виставка набирає все більшої популярності як серед учасників, так і відвідувачів, при цьому розширюється географія експонентів. Найбільш вдалою виявилася виставка 2013 року. Показники 2014 року дещо нижче, і коментувати причини, чому так сталося, буде зайвим. Ми вважаємо досягненням те, що виставка у цей складний для країни час все ж відбулася, нехай навіть показники трохи нижчі, порівняно з торішніми. Зокрема, кількість учасників зменшилася на 20% порівняно з 2013 роком. У виставці 2015 взяли участь понад 40 провідних компаній. Була представлена продукція як зарубіжних так і вітчизняних виробників. В цілому ж можна з упевненістю заявляти про успіх виставкового проекту «IBYS» і його значення для розвитку водно-моторного транспорту на території Києва і всієї України.

Ми плануємо проведення наступної виставки катерів і яхт «IBYS» навесні 26-28 травня 2016 року і вже приймаємо попередні заявки на участь. У разі Вашої зацікавленості, просимо зв"язуватися з нами. З радістю також приймемо Ваші зауваження та пропозиції, в тому числі і за термінами проведення, для удосконалення виставки катерів і яхт «IBYS»

З радістю приймемо Ваші зауваження та пропозиції щодо вдосконалення виставки катерів і яхт «IBYS».

З надією на подальшу взаємовигідну співпрацю

Правління Яхт-клубу «Червона Калина»

«Фоторепортаж 6 міжнародної демо-виставки катерів та яхт IBYS»


Запрошуємо до клубу спортивного
бального танцю BIG-dance



Слідкуйте за нашими новинами!

Новини

Червона Калина - розкіш заміського відпочинку у серці столиці

Маяк - з висоти ПТАШКИ

Новинка сезону: плавучий котедж «Козацька чайка»

Повний комплекс послуг по організації бізнес-заходів

Завітайте до альтанки «Козацька Рада»!

Запрошуємо на пляж!

Новинка сезону 2018

Хамам – ритуал очищення душі та тіла

Міжнародна Bиставка IBYS-2018

Наші партнери

Готель пропонує

До Ваших послуг котедж «Скарбничка мудрості».

Завітайте до готелю «Панський маєток» та «Будинок Роксолани»!

На Вас чекають «Будинок Мисливця» та «Батьківська хата».

Весілля в українському стилі

Оздоровчий комплекс «Червона Калина»

Видатні події


Як українці святкували Водохреще

Заходи

7 липня у Києві відбулась танцювальна подія на березі Дніпра

Готель-ресторан проводить свято для дітей

Найкраще весілля – це весілля в ресторані «Червона калина»

Відпочинок на природі у травневі свята

День Києва

Ресторан відсвяткував свій День народження

День Івана Купала

День Незалежності України

День Пива та День Вареника

День Українського Козацтва (Покрова) 14 жовтня 2011р.

Бізнес-ланч під час посту